fbpx

Kubki dla producentów muzycznych

Nasze Beat Freakowe kubki powstały z myślą o producentach muzycznych, beatmakerach i fanach muzyki elektronicznej. Monochromatyczna kolorystyka i minimalistyczne wzory to ich znak rozpoznawczy. Niektórzy mówią, że kawa z takiego kubka smakuje lepiej. Czy tak jest w istocie trzeba sprawdzić samodzielnie, ale jedno jest pewne – na żywo robią wrażenie!

Wzory nadruków odnoszą się do świata produkcji muzycznej – od haseł „In synth we trust„, przez gridowy kontroler MIDI i „MIDI Warrior” po słońce ułożone z jacków. Kolor wnętrza kubka jest dopasowany do wzoru nadruku. Niektóre są więc w całości czarne, inne zaś czarno-białe. Wszystkie nadruki wykonane są techniką odporną na zmywanie. W odróżnieniu od wielu innych kubków dostępnych w sieci nasze można spokojnie wrzucić do zmywarki i nie martwić się o uszkodzenie wzoru.

Wszystkie zdjęcia przedstawiają prawdziwe kubki – dokładnie te, które możesz zamówić na naszej stronie. Ujęcia ze studia zostały wykonane w studio produkcyjnym należącym do jednego z członków Beat Freakowej ekipy.